Save or splurge? Leather jacket

Przekopuję się codziennie przez mnóstwo stron, wyłapując przy tym wiele fajnych rzeczy. Pozmyślałam zatem, że może dobrze byłoby wprowadzić więcej wpisów zakupowych, z bezpośrednimi inspiracjami ze sklepów. Co z tego, że coś Wam się spodoba na mnie, jak nie ma opcji, żeby nabyć chociaż podobny egzemplarz. Oczywiście nie namawiam do kompulsywnych zakupów, ale jak komuś ułatwię czasem wybór będzie mi bardzo miło.

Na pierwszy ogień ramoneska. Dla mnie rzecz niezbędna, posiadam już w szafie, ale nie obraziłabym się wcale za kolejną sztukę. Skóra naturalna jest droga, ale za to ładniej się starzeje i wygląda szlachetniej. Za eko przemawia cena, ale wiem też, że wiele osób wybiera syntetyk ze względu na przekonania. Wybrałam klasyczne motocyklowe fasony, pasujące i do dresowej bluzy i do sukienki. Która bardziej Wam się podoba?

ss

1 / 2

Dajcie znać w komentarzach, jakie elementy garderoby/wystroju wnętrza chciałybyście zobaczyć w kolejnych wpisach. Kurtki w szerszym ujęciu też na pewno się pojawią, może jeszcze dziś, i poza zestawieniami drożej/taniej, postaram się o wpisy typu x najlepszych wg mnie rzeczy dostępnych w sklepach i nie rujnujących portfela 😉