Patryk Wojciechowski

Finałowa kolekcja Patryka Wojciechowskiego z programu Projekt Runway. Nie jestem fanką tej medialnej szopki, ale tu się dzieje coś fajnego i zdecydowanie odbiegającego od mody zaspokajającej masowy gust. Piękne kolory i formy, czekam na więcej.

Całość dostępna na elle.pl, gdzie odsyłam po lepszą jakość zdjęć.

 

Bez nazwy-1

Bez nazwy-4

Bez nazwy-3

9 komentarzy

 • Karolina

  czekam z niecierpliwością na komentarz Tobiasza Kujawy, on zawsze podsumowuje w punkt!
  Pod koniec tej edycji już mnie oczy i wszystko inne bolało od stężenia żenady, ale kolekcje finałowe były na prawdę ciekawe. Szkoda, że zamiast na proces powstawania owych kolekcji, czas antenowy przeznaczono na pierdoły, typu picie szampana i heheszki za kulisami.
 • iluminacje

  w całej medialnej papce, Project Runway wybija się pozytywną twórczą energią. A Patryk skradł serce wielu znawcom mody :)
 • Marta

  Właśnie On miał wygrać. Utalentowany, sympatyczny i bardzo skromny człowiek. Niestety wygrał arogancki, zadufany w sobie młody człowiek, który uważa się za pępek świata. Przydałoby mu się trochę pokory :/ Odnoszę wrażenie, że od początku wiadomo było kto ma wygrać…
  • Soie

   Ja tam się nie znam. Widziałam finał i ta wygrana kolekcja, to jak na tak młodego gościa była bardzo udana i spójna. Tylko, że to było tylko ładne, a te rzeczy są magiczne :)
 • Marta

  Wiesz… Na pewno talentu odmówić mu nie można. Jest młody i zdolny. Tylko dlaczego mówi i zachowuje się w taki sposób. Utarliby mu trochę nosa gdyby przegrał. Może to dałoby do myślenia. Talent, talentem ale jeszcze liczy się człowiek. On nie szanuje innych, przynajmniej od tej strony się pokazał w programie. Aaa i żeby nie było… oglądałam wszystkie odcinki.
  P.S. Fajnie skomentowała w jednym odcinku jego zachowanie pani Perfekcyjna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.