Maria Stern

Piękne połączenie – czerwony golf, złota biżuteria i subtelny makijaż dają maksymalny efekt przy użyciu minimum środków. Klasa.

Maria Stern / zdjęcie w vogue.ru

7b95aa0632861b53a936de33f5649875

Mam dla Was niespodziankę, gdyby ktoś chciał zrobić zakupy w dobrze, to na hasło soie dostaniecie 20% rabatu:) Ważne do jutra do północy.

8 komentarzy

 • Natalia

  dziękuję :) stale tak mam, naprawdę.. kupię coś w hm albo na zalando to za dwa dni mail przychodzi a to dostawa gratis, a to 10% i tak w kółko… grr.. :) ale jakoś czuję, że duch slow fashion krąży i będzie coraz większe zapotrzebowanie na rzeczy dobrej jakości.. właśnie jakość tu podkreślam bo mam dziwne wrażenie, że wiele sklepów sh tzw vintage (niby) kieruje się tym, by rzeczy były po prostu… stare..
  • Soie

   Bez marketingu ani rusz, a jak poczekasz, to wykupią ;) Oj mam nadzieję, baaardzo bym chciała poszerzyć grono odbiorców. Każdy ma inny target, ale faktycznie wcale nie jest łatwo znaleźć, wśród tego typu sklepów, te porządniejsze, albo Anglia albo ubrania co z kilometra widać, że nie z tej epoki. Ja wstawiam tylko to, co sama bym założyła i nie miała poczucia obciachu plus jakość oczywiście, bo tkanina to priorytet. Z czułością pochodzę do każdej rzeczy i dokładam wszelkich starań, aby nie wyglądała lumpeksowo :)
 • lina

  Jakze zaluje, ze nie do twarzy mi w czerwonym! Czerwien i zloto kojarza mi sie z przepychem, nawet w tak ascetycznej kombinacji. Idealny zestaw „na bogato” dla kochajacych prostote :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.