Inspiracja / buty trekkingowe na co dzień

Nie wiem czy to już starość czy może podporządkowanie do trybu życia, ale wygoda i funkcjonalność to dla mnie podstawowe wyznaczniki przy dobieraniu garderoby. Zimą lubię miękkie otulające tkaniny i ciepłe buty. Na tych drugich się dzisiaj skupię, bo o ile o sweter nietrudno (w sklepie sporo wełny, zerknijcie ;)), to perspektywa wydania kilku stówek na obuwie przysparza więcej dylematów.

Poniższe kolaże znalazłam na stronie Vogue i przyznam, że mimo tego, że są kontrowersyjne, to dla mnie idealna inspiracją na ten sezon. Nie trzeba wybierać pomiędzy elegancją, a sportowym stylem ze stoku – lepiej to wszystko pomieszać i wyglądać cool. Do tej pory nosiłam tylko Emu – krótkie, czarne, aby za bardzo nie rzucały się w oczy, teraz skłaniam się ku masywniejszym opcjom. Śniegowce czy trekkingi są o tyle lepszym wyborem, że będą ciepłe i wygodne, ale też nie przemokną, a w naszej szerokości geograficznej częściej pada deszcz niż śnieg.

Tutaj cały artykuł wraz z opisem produktów.

Przejrzałam ofertę popularnych sklepów i wybór jest całkiem spory. Zbliżający się Black Friday na pewno zaowocuje zniżkami, więc może znajdziecie coś dla siebie.

1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8