Frame Denim

Nowojorski Fashion Week przyniósł sporo ciekawych kolekcji. Tkwię w promieniach słońca, więc póki co nie zaprzątam sobie głowy kożuchami, ale szukam tego co można wykorzystać już teraz. Lata 70te to przewodni trend w tym roku – dzwony, zamsz, dżins – jesienny lookbook marki Frame Denim stanowi świetną kompilację tego jak być retro, ale nie pachnieć naftaliną. Jestem zakochana w tym klimacie i na pewno to będzie jeden z głównych nurtów, z którego zaczerpnę inspirację do stylówek.

frame-denim-003-1100 frame-denim-028-1100 frame-denim-021-1100 frame-denim-018-1100 frame-denim-004-1100 frame-denim-011-1100 frame-denim-007-1100

Frame Denim

10 komentarzy

 • Jay

  Przytyło mi się parę kilo, przyszedł czas na powrót do lat 70, czas więc wykopać te za duże granatowe dzwony, które przeleżały w szafie minimum rok. Ha! Jakieś pozytywy w przybraniu na wadze :P (oby nie trwał ten stan długo!). Pozdrawiam i dzięki za pomysł :)
  • Soie

   Zawsze trzeba znaleźć plusy aktualnej sytuacji, bardzo dobre podejście :) Ja właśnie takich szerokich dzwonów nie mam, ale myślę, że nie będzie problemu z zakupem. Pozdrowienia!
  • Soie

   Taaaak, aż ciężko wyłapać coś innego. Jednak to bardzo fajne, że i wiosna i jesień idą wspólną drogą i z tym ,z czym teraz się oswoimy będzie można poszaleć pod koniec roku :)
 • Gosia

  Haha wczoraj nieświadomie trafiłam w zbliżający się trend lat 70. Kupiłam kieckę zamszową midi w kolorze tak jak płaszcz wyżej.Oj niezła jest. Ale, teraz mam problem jak ją wyczyść. Zastanawiam się nad czyszczeniem chemicznym albo przepierka w mydlinach.Nie wiem nie znam się:/ Proszę ekspertki o pomoc :-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.