Edun

Jakiś czas temu w telewizji śniadaniowej widziałam kącik, gdzie stylistka prezentowała jak kobieta może nosić garnitur. W jednej z odsłon był to komplet w kolorze ostrego różu, oczywiście w towarzystwie szpilek, no bo skoro sama część garderoby jest zaczerpnięta z męskiej szafy, to koniecznie trzeba to przełamać kobiecym akcentem. Ochy i achy, a już najlepiej w takim stroju iść na spotkanie biznesowe, bo mimo koloru rozmówca na pewno potraktuję delikwentkę poważnie. No na pewno – pomyślałam wtedy, że nie ma opcji, że nie wiem jak silną trzeba byłoby być osobą, żeby w takim stroju wyglądać profesjonalnie.
Aż do momentu, gdy zobaczyłam kolekcję Edun. Wystarczyło tylko poluzować, zamiast szpileczek wybrać płaskie buty, zabrać torebunię i mocny makijaż. Tutaj nawet z tym ostrym kolorem zachowana jest pewna surowość, którą bardzo lubię w stylizacjach. Cała kolekcja z resztą bardzo dobra, kierunek, forma, detale – wszystko na tak.

edun edun2 edun3

zdjęcia ze style.com

6 komentarzy

 • iluminacje

  nie zgodzę się, ale szanuję inne gusta. Mi taki róż kompletnie nie widzi się i na tej modelce te spodnie wyglądają fatalnie. A taki różowy garnitur+klapki na spotkaniu służbowym, biznesowym to moim skromnym zdaniem nieporozumienie.
  Natomiast pozostałe propozycje bardzo i się podobają.
  • Soie

   Szanuję :) Umówmy się, że to w ogóle słaba opcja na formalne okazje, ale jak już się kobieta uprze to lepiej iść w totalnie męską stronę i zrezygnować z ozdobników, o to mi chodziło ;)
 • Jay

  Tak jak zostało udowodnione w kolekcji Edun, wcale nie trzeba męskich części ubioru przełamywać kobiecymi akcentami w postaci szpilek. Ja też starałam się to zaprezentować w swoim ostatnim poście (do obejrzenia, którego serdecznie zapraszam). Mój facet w dzień obrony, gdy mnie zobaczył stwierdził, że wyglądam (mimo męskich ubrań) bardzo kobieco, a wręcz seksownie :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.