Dobry wybór / ponadczasowy jeans

Na pewno się powtarzam, ale wiem, że jest tu sporo nowych osób – siemanko! Poza tym myślę, że nikomu nie będzie to przeszkadzało, jeżeli chodzi o tak klasyczne zestawy. Prostota w większości przypadków okazuje się najlepszym rozwiązaniem i warto sięgać po sprawdzone patenty. Wiadomo, że bywają momenty, kiedy potrzeba swój nastrój czy osobowość zaakcentować strojem, ale na co dzień dobrze leżące jeansy i biały t-shirt to idealny wybór niezależnie od wieku i sylwetki. Jest tu ktoś, kto źle czuje się w takim zestawieniu?

koszulka / jeansy / trampki

Bardzo często wybieram takie połączenie i niejednokrotnie ratuje mnie ono w dni pod tytułem „nie mam się w co ubrać”. Nie tylko, bo po prostu bardzo je lubię – wiem, że będzie mi wygodnie i nie zniszczę sobie doszczętnie samopoczucia. Na pewno znacie to uczucie, gdy nie traficie ze strojem i cały dzień czekacie aż będziecie mogły się przebrać.

W takich jeansach widziałyście mnie już niejednokrotnie i mimo, że mam w szafie wiele innych par spodni, to i tak najczęściej sięgam po nie, a w zależności od dodatków za każdym razem potrafią wyglądać inaczej. Jednak nawet na podstawie tych kilku zdjęć widać, że jasna góra wygrywa.

Do wpisu zainspirowały mnie zdjęcia reklamujące jeansy Calvin Klein z Vogue – uwierzycie, że mają jakieś 30 lat? To tylko dowód na to, że klasyka nigdy się nie zestarzeje.