Czarny las // A2

No aż miło patrzeć, jak się A2 rozwija. Po świetnej wiosennej kolekcji, z której mam najpiękniejszy jeansowy płaszcz, jesienna równie dobra i aż się nie mogę zdecydować, którą rzecz przygarnąć do szafy. Bardzo podoba mi się konsekwencja z którą realizowane są projekty. Podstawowe elementy podkręcone są w delikatny, ale charakterystyczny sposób – płaszcz ma bluzowe ściągacze przy rękawach, sukienka długie frędzle, a luźna bluza futerko na kieszeniach. Dzięki temu ubrania są unikatowe i mimo prostoty, na pierwszy rzut oka widać, że nie mamy do czynienia z masówką kupioną w galerii handlowej. A Wam co najbardziej się podoba?

grey-long-vest
grey-belted-coat
fur-pocket-blouse
black-pompon-dress black-fringe-dress

A2

8 komentarzy

 • M

  Twój blog jest bardzo inspirujący, lubię go przeglądać. Masz naprawdę oryginalny gust, w pozytywnym sensie <3 Zdradź, czy w przyszłości będą może w sklepie jedwabne koszule, najlepiej w małych rozmiarach? :)
  • Soie

   Bardzo dziękuję :3 Mam nadzieję, że w nowym roku będę mogła się bardziej przyłożyć do sklepu i zadbać o większą ilość asortymentu. Ciężko o ładnie wyglądający czysty jedwab, ale pewnie, jak tylko się uda, to będzie w sklepie :)
 • Anonim

  Jakiś czas temu pisałaś, że posty będą dodawane codzinnie i bodajże w większości będą to przede wszystkim Twoje stylizacje. Tymczasem posty pojawiają się raz na kilka dni i są to tak naprawdę zapychacze dziury, chyba tylko po to żeby nabić sobie statystyki… Szkoda…
  • Soie

   A w jakim celu mam sobie nabijać statystyki? Blog nie jest moją pracą, tylko hobby. Jak miałam czas, to posty pojawiały się częściej, teraz wrzucam jak coś mi się spodoba i uznam, że jest godne uwagi, ale generalnie idea była taka, żeby to nie był tylko mój pamiętniczek i właśnie więcej miało być pracy innych, a nie tylko mojego mizdrzenia się do aparatu. Nie mam aktualnie opcji regularnego robienia zdjęć, bo wychodzę z domu rano i wracam jak jest ciemno. Poza tym moja sytuacja powoduję, że nie mam tyle energii, żeby na 100% ogarniać tak wiele rzeczy jak do tej pory. Wytłumaczę niebawem, proszę mnie nie oceniać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.