Adidas EQT Racing

Na zewnątrz coraz piękniej, aż się chce zrzucić ciemny płaszcz i wskoczyć w lekkie jasne rzeczy. Na dzisiejszy zestaw jest może jeszcze za zimno, ale bawełniane/lniane spodnie, biała koszula i sportowe buty to bazowe elementy, które sprawdzą się również w innych konfiguracjach.

Buty, tyle że z zielonymi wstawkami, można kupić na oficjalnej stronie Adidasa czy Worldbox. tumblr_noi1eyAC9A1rw1lv8o1_1280 len

spodnie – hm / koszula – lee

Z ogłoszeń parafialnych – reanimuję sklep, co najmniej do porodu będę nadal prowadzić działalność, zatem dajcie znać czego pięknego dla Was poszukać :) Zastanawiam się również nad zmianą wyglądu bloga na układ kafelkowy, który ułatwi przeglądanie. W związku z tym, że wpisy pojawiają się czasem nawet dwa razy dziennie (i mam zamiar taką częstotliwość utrzymać, żeby nie umrzeć w domu z nudów ;)), to może taka opcja będzie wygodniejsza – jak myślicie?

 

7 komentarzy

 • Kasia

  Mi bardzo taki układ odpowiada. Jest czysto i przejrzyście. Ostatnio ubierajsięklasycznie.pl poszła w takie zmiany u siebie i wybitnie mi to nie odpowiada :( Zresztą jeżeli wprowadzisz takie zmiany, jestem pewna, że u Ciebie będzie gustownie.
  Ja szukam wełnianego płaszcza M/L klapowanego;) za kolano w granacie, szarości albo karmelu. No i klasyczne francuskie mokasyny.
  • Soie

   Ooo nie widziałam wcześniej, faktycznie inaczej się zrobiło :) Ja prywatnie też wolę takie zwykłe blogi niż udające portale, ale przecież nie ja mojego bloga przeglądam. Zastanowię się jeszcze, tylko obawiałam się, że może być uciążliwa widoczność całych wpisów zamiast możliwości wyboru tego, co daną osobę interesuje. Och tak, mokasyny też mi się marzą, Gucci najlepiej. A prosty karmelowy płaszcz mam i wisi w szafie, w takim razie wystawie w najbliższym czasie ;)
  • Soie

   Jeszcze 3mce ;) Antek w przedszkolu, to będę mieć usprawiedliwienie (dla siebie głównie), bo wolę zrobić wpis niż pucować mieszkanie ;)
 • Ewa

  Takie kafelkowe układy bardzo słabo ogląda się na telefonie a właśnie tak najcześciej przeglądam twojego bloga
 • wielokropka

  Teraźniejszy układ jest spoko. Właściwie to jeden z najładniejszych blogów, jakie czytam. :)
  Jeśli chodzi o sklep, to zawsze oglądam się za jeansami. Teraz szukam boyfriendów z wysokim stanem, niestety w jak najmniejszym rozmiarze więc czeka mnie dużo tego szukania D:
  • Soie

   A dziękuję, taki zwykły mi się wydaje na tle innych stron, ale może właśnie potraktuję to jako atut ;) Taki model jest teraz modny, więc na pewno coś Ci się trafi :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.