A2 / SS18

Nowy sezon, nowe kolekcje i  może będę już trochę nudna, ale A2 znowu funduje estetyczną ucztę. Wyłapywać trendy, ale zachować charakter, to nie takie proste, a w tym przypadku zawsze się udaje. Wydaje mi się nawet, że to najbardziej modowa z dotychczasowych kolekcji, ale pomimo tego nie mam wątpliwości, kto za nią stoi. To jest super.

Mam nadzieję, że podzielicie mój entuzjazm, bo mam już kilka rzeczy z tą metką i mogę je z czystym sumieniem polecać. Doskonały dobór tkanin, staranne wykonanie plus niewygórowana cena i fasony, które będą w porządku nie tylko teraz, ale i w kolejnych latach. Wygląda na to, że mamy markę idealną.


4 komentarze

 • J.

  Sukienka z pierwszej fotki świetna. Nosiłabym! Ale czekam na czas ‚po ciąży’ z wszelkimi zakupami… A na Zalando jak na złość tyle pięknych kiecek… :-)
  • Soie

   Po ciąży drobne groszki jak znalazł, nie będzie widać jak się uleje :D Zawsze tak jest, że wszystko piękne jak nie można sobie kupić. Trzymajcie się zdrowo <3
 • Domi

  Jak widać da się szyć w Polsce z przyzwoitych materiałów i w rozsądnej cenie:) Nie wiem jak im się to udało, ale jestem za! ta dwukolorowa bluzka bardzo mi się podoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.