Bangs

Zapuszczam włosy, chciałam aby były równe i proste,  bez cieniowania. Nieco żmudny proces, biorąc pod uwagę, że boki miałam wygolone maszynką, a grzywkę długości kilku centymetrów. Jest dobrze, rosną, ale wiosna i jak się człowiek naogląda obrazków, to koncepcja się nieco zmienia. Mam w szafie sporo ubrań w stylu lat 70tych i pomyślałam, że dopełnieniem każdego ubrania jest odpowiednia fryzura. Pasma okalające twarz zaokrąglają ją dodając tym samym dziewczęcości, usta i oczy wydają się od razu większe. Poniżej kilka inspiracji, ja sobie obcięłam tylko cienkie pasmo z przodu, aby sięgało do końca nosa i przy tym pozostanę (na razie ;)), ale fryzura Jane Birkin jest równie kusząca.

JaneBirkinHair-773x1024 Hair-inspiration Freja-Beha-by-Terry-Richardson-DesignSceneNet-01 CharlotteGainsbourgcharlotte COVERMAGAZINEDENMARKEDITORIALMELISSASTASIUKANDREASOHLUNDMINIMALGLAMHAIRNATURALBEAUTYINSPIRATIONMESSYVOLUME70s80SINSPIREDBRUNETTEFEATHEREDLIN
tumblr_m1icu3rkzM1qgx5a3o1_1280

 

6 komentarzy

 • Gosia

  Tak tak tak. Bardzo lubię taki typ fryzury. Ja zazwyczaj w nudnych długich włosach, też miałam grzywkę. Ale… kiedyś mój obecnie mąż powiedział w romantycznej chwili: taka ładna dziewczyna a tak się szpeci grzywką :-)
  Grzywka dawno zrównała się z resztą
  włosów a ja tylko dalej się pytam! gdzie jest ta ładna dziewczyna.
 • M.

  idelanie trafiłaś z Birkin,ostatnio chcę zmienić fryzurę i właśnie patrzyłam na jej prostą ale wyrazistą fryzurę,to właściwie chyba jej znak rozpoznawczy
 • Marta

  Bardzo mi się podoba. Chętnie bym na wiosnę coś zmieniła. Mam włosy do pasa. Z grzywką duże ryzyko bo co potem robić jak będzie wtopa ;) Na pierwszym zdjęciu wygląda pięknie.
 • wielokropka

  Oj, grzywka to było dla mnie wielkie utrapienie. Zapuściłam ją, wyrównałam wszystkie włosy do niej (30 cm różnicy było) i jakoś wygodniej się żyje. :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.