Tańcząca z wilkami / Zoë Kravitz w sesji dla Harper’s Bazaar

Zoë Kravitz zdecydowanie zasługuję na osobny wpis i chyba najwyższa pora pogrzebać w sieci i poszukać najciekawszych stylizacji. Wróciła do mnie energia, by znowu ruszyć to miejsce i gromadzić ciekawe materiały na temat mody, urody i wnętrz. Tymczasem na dobry poniedziałek zostawiam tu zdjęcia z sesji wykonanej przez Camillę Akrans dla magazynu Harper’s Bazaar, bo to mój klimat, energia i kolory. Wilk jest symbolem wewnętrznej siły, dzikości serca i wolności. Warto się od niego uczyć i pozwolić dojść do głosu intuicji, poszukać mocy w sobie, niezależnie od warunków zewnętrznych.

Zaczęłam czytać książkę Eckharta Tolle „Potęga teraźniejszości”, że ważne jest teraz, a miliony analiz, planów i rozmów o przeszłości nie powinny nam tego przysłaniać. Jeśli chcesz, biegnij. Jeśli chcesz, zawyj. Teraz.

zdjęcia z fashioneditorials.com

3 komentarze

  • The8

    „Jeśli chcesz, biegnij. Jeśli chcesz, zawyj. Teraz” :D
    Książki E. Tolle są niczym Paulo Coelho- czujesz zew mocy do momentu aż za tydzień dopadnie Cię szara proza życia i kłopoty dnia codziennego a czas przykurzy w pamięci wszystkie chwytliwe zdania.
    • Soie

      A to akurat ja napisałam, nie Tolle, ani nawet Coelho :D Uważam, że każda książka, która prowadzi do jakiejś refleksji jest warta uwagi i chociaż tej nie przeczytałam jeszcze w całości, to nie zauważyłam wielu takich ‚chwytliwych zdań’. Nie jestem absolutnie wyznawcą jakiejś wyższej siły, której należy się poddać, ale wierzę w pracę nad sobą, dzięki której problemy dnia codziennego przestają być takie straszne ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.