Wish list / march

Jak wcześniej wspominałam, będę sobie na blogu robić wiosenne porządki. Zapisywać, co fajnego znalazłam w sklepach, co bym chciała, jak to łączyć, itd. Dziś pierwsza lista życzeń, na poczatku kwietnia mam urodziny, więc myślę, że uda się coś odhaczyć bez mojej ingerencji 😉

  1. Książki // Mleko i Miód –  skoro każda kobieta powinna mieć tę książkę na szafce nocnej, to tym bardziej dziś mam na nią ochotę. // O kwiatach – album właścicieli kwiaciarni Kwiaty&Miut, tworzą piękne kompozycje i chętnie dowiem się jak to robią.
  2. Buty – od dawna marzą mi się czerwone pantofelki Dorotki. Ten kolor coraz śmielej rozściela się w mojej garderobie, więc jako dodatek tym bardziej się sprawdzi. Nie wiem czy na pewno ten model, ale póki co nie znalazłam odpowiedniejszych.
  3. Edward – szczotka do masażu na sucho. Już wiem, że będę praktykować ten zabieg, więc chciałabym wymienić szczotkę na lepszą. Ta jest z drewna bukowego ze skórzanym uchwytem, doceniam taki codzienny luksus.
  4. Jeansy – mój ulubiony fason. Proste z wysokim stanem, brakuje mi takich w kolorze klasycznego niebieskiego jeansu. Dawno nie zaglądałam do Reserved, ale ostatnio robiłam zakupy dla chłopaków i trzeba przyznać, że w tym sezonie gonią hiszpańskie sieciówki. Brawo.