Skrawki II

W końcu znalazłam idealne miejsce na przyniesioną kiedyś z plaży gałąź. Nie mam firanek, więc okna są dobrym miejscem na wiszące elementy, a że nad każdym biegnie cienka rurka,  zadanie mam ułatwione. Surowym sznurkiem przywiązałam do niej probówki, tymczasowo włożyłam cienkie patyki, ale gdy dostęp do świeżych kwiatów będzie większy, na pewno je na nie wymienię. Obok okna pojawiły się wazony w dość nietypowej formie, nie można co prawda umieszczać w nich dużych bukietów, ale puste też mi się podobają, a latem pięknie będą wyglądały z gipsówką.

IMG_6132 k o IMG_6136

wazony – westwing, lampion – prezent, kot – z podwórka


W salonie, część roślin przewędrowała z parapetu na szafkę pod telewizorem, a przed nią rozłożył się wzorzysty dywan. Jest mobilny i niewielkich rozmiarów, podczas odkurzania wędruje na balkon, więc nie ma problemów z zachowaniem czystości. Na komodzie bez większych zmian, ale udało mi się trafić na wazon i doniczkę wyglądające na betonowe, więc czym prędzej zamówiłam. Lubię ten efekt, a nie ma zbyt wielu takich rzeczy w sklepach.

s IMG_5908

dywan, wazon, doniczka – westwing


Na stole w jadalni znowu szarości. Miska (według producenta jest podstawką na świece, ale kto by się tym przejmował) koresponduję z uchwytami w witrynie. Jak ktoś nie jest na bieżąco z moim blogiem, to w kategorii DOM znajdziecie wcześniejsze relacje.

W końcu zabieramy się porządnie za pokój Antka, dzisiaj posprzątaliśmy, a jutro ruszamy do Ikei po łóżko i kilka drobiazgów. Na celowniku również balkon, w słoneczne dni miło będzie zmienić centrum dowodzenia.

IMG_6138 a

miska, literka – westwing, grafika – Pepino

Pogodnego weekendu! Mam nadzieję, że zdjęcia już wszystkim będą się ładować bez problemu, w razie co informujcie.

7 komentarzy

 • Lena

  może nie na temat, ale muszę zadać pytanie ;-) ile masz wzrostu ? Patrzę na Twoje zdjęcia, nogi masz tak cudnie długaśne :):)
  pozdrawiam i miłego weekendu życzę! Poznań zakrywają chmurzyska i raczej będzie do d…;-)
  • soie

   170cm ani mało ani dużo ;) Dziękuję. U nas też chmury i dzisiaj cały dzień padało, dlatego nie szkoda wykorzystać wolnej soboty na szoping ;)
 • Jay

  Każdy kąt Twego domu jest tak kreatywnie urządzony. Pomysł z próbówkami jest genialny. Wspaniałe zdjęcia. Jak będę kiedyś urządzać swoje własne mieszkanie to na pewno wrócę na Twego bloga po inspiracje.
 • Lena

  Dzięki za odpowiedź, ani dużo, ani mało – w sam raz i tak we wszystkim powinno być, czyli w punkt! ;-). W Poznaniu jednak brzydko ja też szoping, ale tym razem w ogrodniczym odbywałąm, kupiłam bardzo stary dom w stylu bauhaus z pięknym, ogrodem, z tym, że yyy ja nie przepadam za pracami ogrodniczymi ;-), ale podstawowe narzędzia muszę mieć!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.