Skarabeusz

Jak już wspominałam, mam słabość do robaczków i motywów roślinnych w mieszkaniu. Dlatego bardzo ucieszyło mnie, że w nowa kolekcja domowa H&Mu obfituje w naturę. Na razie na stronie nie znalazłam wszystkiego – poluję na talerzyki i kubek z żukiem, ale pewnie to tylko kwestia czasu (będą też ananasy, o które dostałam kilka pytań, a w home&you już nie ma). Zieleń w połączeniu ze złotem, na tle bieli i szarości niezmiennie najbardziej trafia w mój gust.

mix

szkatułki – Strömshaga (dostępne na westwing) / poduszka, złoty liść, podkładki z żukiem – H&M 

6 komentarzy

 • Lidiu

  Ja to samo- oszalałam jak zobaczyłam te żuczki! Wpadłam wczoraj na stronę w poszukiwaniu i faktycznie, tylko podkładki pod kubek znalazłam(a także cud poszewki na poduchy i ścierkę). Umiem rysować, zastanawiam się czy nie zainwestować w farby do tkanin i zrobić żuczka, na swoją modłę- na poduszce.

  Wkrótce się przeprowadzam, więc może będe mogła nieco rozwinąć skrzydła i urządzeniem, gadżetami przerobić wynajmowane mieszkanko na bardziej „swoje” . Jeszcze rok temu niespecjalnie się interesowałam się wnętrzami, ale odkąd zdecydowałam się iść na nie-swoje, ale swoje ;- ) , katalogi wnętrzarskie budzą we mnie gorące instynkty :D

  • Soie

   Jak masz takie zdolności, to pewnie, własnoręcznie zrobione rzeczy jeszcze bardziej cieszą :) Chyba ogólnie tak jest, bo nie wierzę, że ktoś się urodził z konkretnymi zainteresowaniami, że się wkręcamy dopiero jak dana dziedzina zaczyna nas dotyczyć. Trzeba przyznać, że to akurat jest bardzo przyjemna sprawa i z urządzania mieszkania, a nawet z samego planowania i przeglądania opcji, ma się dużo frajdy :)
 • szopa.szop

  Również wielbię takie roślinno-zwierzęce motywy! Mimo, że bliżej mi do klimatów leśno-drewnianych, bardziej zgaszonych i ciepłych, to takie połączenie bieli, złota i zieleni wywiera na mnie bardzo pozytywne wrażenie – kojarzy mi się z wiosną, świeżością, płodnością i bogactwem :)
  • Soie

   Właśnie tak, jest w tym szlachetność i świeżość. Drewno też bardzo lubię, ale budzi inne skojarzenia i bardziej pasuje do zimy :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.