Dom / living room

Dawno nie było Was u mnie na kawie, a piątek to idealna okazja :) Niewiele się zmieniło, odrobinę tylko oczyściłam przestrzeń. Dywan wywędrował do Antka, marzy mi się teraz łaciata skóra do kompletu z szelongiem LeCorbusiera, ale niekoniecznie na już i niekoniecznie jestem na 100% przekonana, że będzie pasować. Zatem czekam, bo generalnie dobrze wybieram i wszystkie meble/dodatki mają zastosowanie i nie nudzą się po kwartale. Stolik z pnia rozmontowałam i stanął przy kanapie, a z piwnicy przynieśliśmy fornirowany, który wcześniej nam nie pasował, a teraz tworzy duet z komodą. Nad sofą zostawiłam tylko proste ramki, a łapacz zawisł pod lustrem w przedpokoju, niech nas chroni. Drobny lifting, a od razu mi lepiej. Z nowości – złoty stolik z graciaka i wieszak z gałęzi – podwieszony do sufitu, służy jako standardowy stojak na ubrania, ale można na nim powiesić atrakcje dla Kostka i przez chwilę ma na czym się skupić.

Udanego weekendu!

IMG_3013 IMG_3035 IMG_3027 IMG_3037 IMG_3033 IMG_3038 IMG_3008

6 komentarzy

 • Saturejka

  Pięknie u Ciebie – porządek i konsekwencja :-) Musi się dobrze żyć we wnętrzu, w którym jest tak mało rzeczy. Podoba mi się szczególnie wieszak z gałęzi i Kostek w cudnym koszu Mojżesza. Okrągłe lusterko z łapaczem snów jakby prosto z pinteresta. Teraz ciekawa jestem tego wszystkiego, czego nie pokazałaś – łazienki i przedpokoju :-)
  • Soie

   Nie chcę się zagracać, dlatego też stawiam na różnorodność, żeby było niekatalogowo i przytulnie :) Generalnie mieszkanie nie jest w całości w moim stylu – podłogi, wykończenia, oświetlenie, wszystko do wymiany, więc za bardzo nie ma się czym chwalić. Łazienka to już totalna porażka, przymierzam się do remontu, ale jak się dowiedziałam, że nie można połączyć jej z toaletą, to mi się odechciało. Nadal będą klitki i dwa nieustawne pomieszczenia do zrobienia. Niby mieszkanie nie jest małe, ale nie do końca sensownie zorganizowane i ciągle liczę na dom z ogródkiem ;)
  • Soie

   Dziękuję :) Zewsząd, teraz chyba głównie instagram, tam najczęściej coś wpadnie mi w oko. Tylko to raczej jakieś pojedyncze elementy czy sam nastrój. Całość powstaje zupełnie intuicyjnie i chciałam, żeby wszystko było z różnych parafii, ale w miarę do siebie pasowało i tak powoli sobie klecę. Jeszcze nie jest idealnie i gdybym miała nieograniczony budżet, to na pewno trochę bym pozmieniała :)
  • Jay

   Fornirowany stolik tworzy piękną parę z komodą. Wprowadziłaś niewielkie poprawki ale widać różnicę. Podoba mi się wszystko razem z podłogami. Nie wiem jak sobie wymarzyłaś by to wyglądało ale życzę Ci tego, lub od razu tego domu z ogródkiem. Pozdrawiam serdecznie.
 • sigrun

  uwielbiam twoją przestrzeń! uwielbiałam też te wyjątkowe rogi które wisialy na scianie, pewnie wrócą za jakiś czas. oba stoliki-perełki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.