Lekcja biologii

Za oknem śnieg, u mnie wiosna. Na komodzie jest w końcu wszystko co lubię, naturalne elementy, zieleń i pastele, stare i nowe. Podoba mi się, jest czysto i świeżo, a tego mi teraz trzeba. Jeszcze ładniej wygląda w słoneczny dzień, ale według prognoz szarzyzna do końca miesiąca. Grafiki pochodzą ze starych książek, już kiedyś o nich wspominałam. Na allegro bez problemu można znaleźć przeróżne karty, myślę, że to ciekawa alternatywa dla motywujących haseł, których ja mam serdecznie dosyć, jak przeglądam zdjęcia wnętrz. Drewniane świeczniki dostałam w prezencie, a butelki i stojak z probówkami moja mama ocaliła przed wyrzuceniem na śmietnik, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Skrzyp z wydm, kamyczki z plaży, tyle jest w zasięgu ręki, wystarczy się dobrze rozejrzeć.

IMG_4900 IMG_4881 IMG_4896 IMG_4890 IMG_4901 IMG_4909


 

12 komentarzy

 • maru

  To nie trawa a skrzyp. Po pochewkach można określić gatunek. Być może to skrzyp łąkowy skoro był zebrany na wydmach.
  pzdr!
   • maru

    Na bagienny pasuje w wyglądu i miejsce zbioru nie pasuje. Przyjrzyj się pochewkom (te śmieszne łączenia na pędzie) :)
    • soie

     To zostańmy przy skrzypie, dla mnie to i tak już duża wiedza ;) wygooglowałam i właśnie bagienny mi wyskoczył na wydmach, a z wyglądu identyko, ten łąkowy cieńszy, nie że wymyśliłam :p
 • sandrita

  No wreszcie ktoś ma takie samo zdanie na temat „motywujących” napisów w domu jak ja. Chwała Ci za to! Dlatego kocham tu przychodzić. :)
 • Karolina

  Piknie! I rzeczywiście czystość i swieżość aż miło! Mam tylko jedno ale- czy nie fajniej wsród tej natury wygladała jakas cementowa, piaskowa czy jeszcze inna doniczka zamiast tej plastikowej osłonki? Jakos mi sie tak gryzie z pięknym starym szkłem … Ale ogólny efekt jest super!
 • Jay

  Masz super pomysly. Kreatywnosc Cie rozpiera a robienie czegos z niczego jest niesamowicie satysfakcjonujace i oczywiscie jest to niezla frajda. Efekt koncowy wspanialy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.