Home – black&white

W końcu Antek ma swój pokój i to nie byle jaki, bo męski w klasycznych kolorach. Postanowiłam, że będzie prosto i czysto, z efektu jestem zadowolona i już niebawem pokażę Wam trochę zdjęć. Póki co skrawki na instagramie. Brakuje jeszcze kilku drobiazgów, więc stworzyłam sobie listę, żeby nie pobłądzić. Wszystko czarno-białe, jak mu się nie spodoba, to zawsze można przejąć do salonu ;)

Bez nazwy-1

1. Jest jakaś magia w pracach Anity Tomali i kawałek nieba chciałabym zawiesić nad łóżkiem. Znajdziecie tam też modne ostatnio motywy botaniczne, bardzo ładne!

2. H&M online, nareszcie :) Cieszę się, że mamy taką opcję, bo do tej pory o kolekcji premium i rzeczach do domu mogłam tylko pomarzyć. Zrobiłam już jedno zamówienie, jakościowo dział home wypada bardzo dobrze, wiec poszewki na poduszki również zamówię bez obaw. 1 i 2.

3. Dzianinowy pled kliknięty, na Westwing nie można się za długo zastanawiać. Bardzo podoba mi się wzór i faktura, synu będę podkradać.

4. Papierowa torba zagościła już w salonie, wygląda znakomicie. W dziecięcym pokoju nigdy nie dość miejsc na przechowywanie skarbów, więc na pewno znajdzie zastosowanie. Ta jest od Artist Workshop.

5. Doniczka do koca, reakcja łańcuchowa. For.rest do tej pory znane było głównie z filiżanek, od niedawna można nabyć również malowane osłonki, niby nic, a jaki efekt.

 

2 komentarze

  • Agata

    Soie:) strasznie lubię Cię za Twój styl.. Ale nie uważasz ze pokój Antka jest/ bedzie trochę smutawy?? Wyglada to trochę tak jakbyś chciała urządzić pokój wg Siebie/Swojego zdania, zmysłu… Nie obraz sie ale trochę przerażają mnie wszem i wobec pokazywane pokoje maluchów w szarościach dodam chłodnych, czerni… Nie widać tam dzieciństwa…co nie zmienia faktu ze wszystkie elementy przez Cuebie pokazane do sypialni rodziców pasowałyby idealnie…;)
    • Soie

      No ale tak jest, że urządzam mieszkanie według swojego gustu, pokój Antka też. Gdybym miała to oddać w ręce 3letniego dziecka byłaby katastrofa i zmiana koncepcji każdego dnia. Jak wygląda dzieciństwo? Jest w niebieskie misie i czerwone auta? Uważam, że mam ogromny wpływ na poczucie estetyki mojego dziecka i kształtuję poniekąd jego gust już teraz, nie zrobię mu kolorowego pokoju dla zasady. Poziom jego zadowolenia na pewno nie wynika z koloru ścian, tylko z tego że jest w tym czarno-białym domu kochany nad życie. Absolutnie nie musimy się zgadzać i nie jest to powód do obrażania się :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.