Biały jeleń

Układanka. Im więcej elementów pojawia się w mieszkaniu, tym częściej poprzednie elementy układanki zaczynają przestawać pasować. Pamiętacie jelonka? Kupiliśmy duże lustro do salonu, trochę glamour, myślałam o prostym ikeowym, ale co za dużo ikei to niezdrowo, więc cieszę się, że nie zrobiliśmy sieciowych zakupów wcześniej. Lustro stanęło koło komody, wcześniej nad komodą zawisł kartonowy zwierz i jedno z drugim w ogóle ze sobą nie korespondowało. Kamil żartując ze mnie, mówi przemaluj na biało. Tak! na biało :)

Czysto, monochromatycznie, jak się uprzeć nawet świąteczne.

IMG_4098 j

W końcu dojechały stołki do jadalni. Na aukcji znalazłam tylko w średniej wysokości, a zamarzyły mi się barowe, jednak nie było problemu, żeby wykonać je w innym rozmiarze. Drewno jest piękne, muśnięte szarością, tylko teraz blat nie pasuje i w niedalekiej przyszłości chciałabym go pokryć betonem. Układanka. U tego samego sprzedawcy upolowałam jeszcze taboret do przedpokoju, z surowych belek, mała rzecz, a nadaje charakteru całemu pomieszczeniu.

IMG_4113 IMG_4106 IMG_4108 IMG_4112

jelonek – westwing / stołki – 4 pokoje  (nowe konto 4 rooms) / lustra – nshome

DAJCIE ZNAĆ, JAK WAM SIĘ PODOBA :)


7 komentarzy

 • Kasia

  jeleń wygląda dużo lepiej w bieli, faktycznie jakoś świątecznie :D bardzo podoba mi się Twoje mieszkanie, co do krzeseł to nie byłam przekonana, ale w formie barowych wyglądają super! blat rzeczywiście się trochę gryzie, ale mnie by się bardziej podobał nie betonowy tylko taki kamienny „szlachetny”, że tak to nazwę :D bardzo fajnie wygląda łączenie taki rzeczy bardziej eleganckich, glamour z surowymi i naturalnymi. czekam na więcej ;)
  • soie

   No tak by było najlepiej, ale nie będę na razie wymieniać całego blatu tylko bym go chciała pokryć, żeby w miarę pasował. Później i tak będzie trzeba do jadalni dopasować kuchnie, więc wtedy się zastanowię jak to rozwiązać.
 • Ania

  Masz cudowny gust! Jak się dorobię własnego mieszkania to chyba Cię wynajmę jako dekoratora wnętrz :) P.S. A jak wygląda pokój Antosia?
  • soie

   Służę pomocą :) Fatalnie póki co, bo jeszcze się za niego porządnie nie zabrałam. Mały i tak z nami cały czas, więc jak skończę salon, to powoli zrobię tak jak chcę, a nie po łepkach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.