Baby boy

Dzisiaj zabieram Was do pokoju Antka. Nie jest jeszcze do końca urządzony, ale ciężko w miesiąc wszystko kupić, więc będę sukcesywnie informować, jak uda mi się coś zmodyfikować albo coś ciekawego nabędę.

Jest czarno-biało. Zupełnie nie tak, jak każdy wyobraża sobie dziecięcy pokój, ale Antek uwielbia spędzać tam czas. Jesteśmy zdziwieni, bo w domu zawsze cały czas wymagał od nas uwagi, a teraz chętnie idzie do swojego królestwa i jest coraz bardziej samodzielny. Nie bez znaczenia na pewno jest fakt, że ma tam telewizor, ale czy ogląda bajkę z nami, czy sam, nie ma większego znaczenia. Na początku byłam sceptycznie nastawiona, ale sprzęt był już zamontowany, gdy się wprowadzaliśmy i postanowiliśmy, że zostanie. Superniania pewnie wysłałaby mnie na karnego jeżyka, nazywając leniwą i nieodpowiedzialną mamą, ale nie ma co się oszukiwać, że czas leci i formy spędzania czasu również. Pokój jest słabo oświetlony, ponieważ okno znajduję się we wnęce poświęconej na balkon, a dodatkowo przy wejściu jest duża szafa, też póki co ciemna, dlatego nawet nie myślałam, żeby kombinować z kolorami i przytłaczać pomieszczenie.

Zadbaliśmy o sporo miejsca do przechowywania, bo zabawek ciągle przybywa i trzeba je gdzieś upychać. Dodatkowo, poza tym co widać na zdjęciu, pod sufitem jest półka, gdzie można składować pudła z puzzlami. Pod łóżko też się coś wciśnie, więc mam nadzieję na zachowanie porządku.

Zapraszam :)

IMG_6404
IMG_63971
IMG_6395
IMG_6436
IMG_6410
Bez nazwy-2 IMG_6440
IMG_6437 IMG_6447

łóżeczko – Ikea, skrzynia – allegro, pudełka lego – Westwing, czacha – Tk maxx, naklejka – Dekornik

23 komentarze

 • Ewelina M.

  Bardzo najssss! Telewizor- sama nie wiem ale, ze nie lubie super niani i jej metod to na złość jej jestem sklonna zgodzić się :D
 • Lena

  pokój ekstra, jedyna rzecz, nad którą bym się zastanowiła to sprawa kaloryfera przy głowie małego, zimą nie będzie mu miło.
  • soie

   scandiconcept.pl – specjalnie nie linkowałam. Jest to sklep z miasta, w którym pracuję i zamówienia można sobie odbierać w punkcie, tak też chciałam zrobić. Byłam raz, nie ma, rzekomo kurier zabrał przez pomyłkę. Okej. Drugi raz poszłam tydzień po umówionym terminie, nikt nic nie wie, proszę się kontaktować. Napisałam, Pani chora i że przeprasza i wyśle na swój koszt. Brałam jeszcze papierową torbę, a tylko tam mieli, myślę dobra, nie będę się gniewać. Paczka przyszła owszem, ale do pobrania musiałam jeszcze zapłacić 15taka za przesyłkę :D Nosz ku… Fajne rzeczy mają, ale teraz to już jestem obrażona ;)
   • gabi

    ooo, ja właśnie jestem z Koszalina, ale teraz to chyba nie skorzystam, chociaz bardzo by mi się cos takiego przydało.
    może zrobię sama :D
    • soie

     Kto nie ryzykuje ;) Ale żeby nie było, że nie ostrzegłam. Ona jest chyba marki House Doctor, troche sklepów z takimi rzeczami się namnożyło, może jeszcze gdzieś znajdziesz.
  • Soie

   A to doniczki. Kiedyś zamówiłam na westwing, bo mi się podobało, że wyglądają jak ze sznurka, ale były za wąskie na roślinki i tak leżały w pudle. Na kredki są teraz jak znalazł :)
 • Ila

  Skrzynia skradla moje serce . Ńie dość,ze ładna ,to jeszcze wyglada na solidna . U nas przedmioty maja niestety krótki żywot ,wiec czegoś takiego szukałam …
 • Paulina

  a według mnie pokój jest piękny, tyle, że dla „minimalistycznej” nastolatki. sama uwielbiam taki styl, ale tutaj brakuje mi koloru :) a ta chmurka nad łóżkiem jest dość przygnębiająca. niemniej jednak pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :)
  • Soie

   Ten pokój jest idealny dla mojego syna, każdy inny może nad łóżkiem namalować kolorowego Kubusia Puchatka i nic mi do tego ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.