DIY / wianki świąteczne

Dla mnie i zapewne dla wielu z Was własnoręcznie wykonane prezenty zawsze będą miały większą wartość niż te gotowe. W tym roku w końcu mam więcej czasu i nie ganiam umęczona między pracą a domem, więc na spokojnie planuję sobie prezenty i w większości będą to właśnie moje wyroby. Szczegółów zdradzić nie mogę, żeby nie popsuć niespodzianki, ale w  tym tygodniu postaram się podsunąć Wam więcej łatwych do wykonania rzeczy, z którymi poradzi sobie nawet leworęczny człowiek, taki jak ja :) Dziś zostawiam inspirację na wianki, które można powiesić na drzwiach czy ścianie albo postawić na stole jako ozdoba świeczki. W ten sposób można ozdobić też świeczniki albo doniczkę. Potrzeba tylko bazy i dodatków, pistoletu z klejem i odrobinę wyobraźni. Ja swoje elementy kupiłam w markecie budowlanym, można poszukać też w większych kwiaciarniach i sklepach papierniczych.

img_5380 img_5376 img_5384

 

9 komentarzy

 • Koralina

  Śpię!Cudne te Twoje wianki!Dorzucaj do sklepu To oczywiście żart bo nijak to sie ma do tematu DIY,ale naprawde są pierwsza klasa
  • Soie

   Żarty żartami, ale macierzyński nie trwa wiecznie ;) Bardzo dziękuję, super, że się podobają, może ktoś się zainspiruje.
  • Soie

   Marta, why so serious? Nie wiem czy jesteś tu pierwszy raz, tak sądzę, ale to taki żart, ironia, jakkolwiek. Jestem leworęczna, tak ogólnie, nie tylko odnośnie powiedzenia, że ma się dwie lewe ręce. Wyluzuj, zaraz święta :)
 • Marta

  Jestem nie pierwszy raz tutaj, nie drugi i nie trzeci nawet. Jestem leworęczna, a w zasadzie oburęczna, bo często jest mi obojętne, którą ręką wykonuję jakąś czynność. Wiem, że to miał być żart, to od razu było dla mnie jasne, ale mnie nie rozbawił. I nie o brak luzu tu chodzi :P
  • Soie

   Ty jedna mnie zrozumiałaś, bo napisałam to w takiej formie po to, żeby właśnie ktoś pomyślał, o fajnie, też jest leworęczna – lubię, gdy ktoś, kogo znam tylko wirtualnie, zdradza takie drobiazgi. Tak się tylko wydaje, nic trudnego :) Jakbyś ze swoją wyobraźnią skomponowała wianek, to dopiero byłby szał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.